Matematyczny kalendarz

MATEMATYCZNY KALENDARZ

na rok 2024

"Matematyk na każdy dzień!"

 

 

Ten niezwykły kalendarz, to nie tylko dni, tygodnie i miesiące, ale to również znakomite źródło historii matematyki, a przede wszystkim to wirtualne spotkania ze sławnymi matematykami.

Okazuje się, że każdego dnia w roku urodził się jakiś sławny matematyk. Kalendarz zawiera wybranych matematyków, ich zdjęcia, lata w których żyli, kraj pochodzenia, dziedzinę którą się zajmowali i nie tylko.

 

Odkryj fascynujący świat matematyki z unikalnym kalendarzem matematycznym – idealnym narzędziem edukacyjnym dla nauczycieli, uczniów i wszystkich pasjonatów matematyki! Kalendarz ten to nie tylko sposób na śledzenie dni, ale przede wszystkim codzienne źródło inspiracji. Każdego dnia znajdziesz sylwetkę innego matematyka, który swoimi odkryciami i pracą przyczynił się do rozwoju tej fascynującej dziedziny. Każdy matematyk przedstawiony w kalendarzu jest reprezentantem swojego kraju, co podkreślone jest przez umieszczenie flagi narodowej. To nie tylko lekcja matematyki, ale również okazja do poznania różnorodności kulturowej i historycznej. Kalendarz został zaprojektowany z myślą o wizualnym przekazie informacji. Jasne i czytelne zdjęcia matematyków, eleganckie tło oraz przystępnie przedstawione informacje sprawiają, że jest to idealny dodatek do każdej klasy szkolnej czy domowego biura. Kalendarz jest dostępny w formdacie przyjaznym do druku, co pozwala na łatwe umieszczenie go na ścianie w klasie, bibliotece czy domowym gabinecie. Jego atrakcyjny wygląd i bogata zawartość edukacyjna sprawiają, że jest to doskonały prezent dla każdego miłośnika matematyki. Nie przegap okazji, aby każdego dnia odkrywać nowe aspekty matematyki i inspirować się życiem i pracą wybitnych matematyków.

Zamów już dziś swój egzemplarz i zanurz się w fascynującym świecie liczb, teorii i odkryć!

 

 

 

kalendarztg

 

 

 

Kalendarz dostępny jest tylko w wersji elektronicznej w postaci pliku PDF.

Plik PDF jest w wysokiej rozdzielczości i umożliwia wydruk w wysokiej jakości w dowolnym formacie.

 

 

Aby stać się posiadaczem Matematycznego Kalendarza, należy dokonać wpłaty w wysokości 30 PLN na konto:

 

Nr konta: PKO BP 64 1020 3235 0000 5302 0092 0827

 

Nazwa firmy: TOMASZ GRĘBSKI - MATEMATYKA

 

 

W tytule przelewu należy wpisać Kalendarz oraz adres mailowy, na który zostanie przesłany plik PDF.

 

 

 

DEMO:

 

 demo

 

 

Related Articles

logo 2022 joomla footer

© 2022 Tomasz Grębski MATEMATYKA